tesztfejlesztő mérnök | székesfehérvár

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
székesfehérvár, fejér
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27180 / 28006
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk különböző technikai megoldásokat tervez és gyárt az autóipar és a szórakoztató ipar számára világszerte, beleértve az infotainment rendszereket, audio és vizuális termékeket. Székesfehérvári telephelyükre keresünk kollégát tesztfejlesztő mérnök pozícióba.

Részvétel a teszterfejlesztés folyamatának és jövőképének meghatározásában.

RfQ aktivitások támogatása, együttműködve az Industrialization Project Managementtel és HW/SW fejlesztéssel.

Teszter koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése, ellenőrzési folyamatok önálló definiálása.

Teszt berendezés hardverének és szoftverének fejlesztése, új tesztlépések implementálása.

Teszter felkészítése az előszériás (ISC) és termelési folyamatokra (indusztrializáció).

Együttműködés az ajánlatkészítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján;

Beszállítók ajánlatainak beszerzése és értékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására.

Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése (MSA).

Együttműködés a külföldi és lokál mérnökséggel a standardok, keretrendszerek és eszközök

kifejlesztésében.

Elvárások / Requirements

Villamosmérnök végzettség

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival.

Versenyképes juttatási csomag.

Karrier és fejlődési lehetőségek.

Folyamatos szakmai tréningek.

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu