teszt projekt menedzser | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
29240 / 30477
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk, a világ egyik vezető autóipari technológiai nagyvállalata számára keresünk Teszt Projekt Menedzser kollégát veszprémi központjába. A veszprémi gyár a világ valamennyi autógyártója részére állít elő gépjármű menetbiztonsági rendszerekhez magas minőségű  szenzorokat.

A leendő Test Project Manager kolléga fő feladatai a projektcsapat munkájának koordinálása, projektspecifikus tesztelési stratégia meghatározása, tesztelési terv kidolgozása, a tesztelések ütemezése és koordinálása, a követelmények teljesülésének ellenőrzése, tesztelési dokumentációk és állapotjelentések készítése, vevőkkel való kommunikáció lesznek.

Feladatok részletesen:

  • Tesztstratégia meghatározása, projektekhez igazítása, tesztelési tevékenység megtervezése, nyomon követése
  • Projektspecifikus tesztelési terv kidolgozása, a tesztelési folyamat koordinálása
  • A teszttevékenységek összehangolása a részlegek és a fejlesztési helyszínek között a teljes projektcsoporton belül
  • A tesztkövetelmények egyeztetése, felülvizsgálata a vevőkkel
  • Teszttevékenységek ütemezése és összehangolása a projekt ütemtervével
  • Teszt előrehaladásának nyomon követése mérőszámokkal.
  • Tesztelési folyamat kimenetének áttekintése (tesztspecifikáció, teszteredmények)
  • A projektek állapotának kommunikációja a vevők felé

Elvárások / Requirements

  • Mérnöki BSc vagy MSc (mérnökinformatika, elektronika és távközlés, automatika,
    elektrotechnika, villamosmérnök, gépészmérnök, járműmérnök)
  • Tesztelési módszertan és tesztfolyamatok alapos ismerete
  • Kiváló angol nyelvű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Analitikus, rendszerszintű gondolkodás
  • Határozott fellépés, érdekérvényesítő képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • ISTQB®-minősítés vagy hasonló képzés előnyt jelent
  • Tesztelési tapasztalat
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség német/francia nyelven

Amit kínálunk / Offer

Amitpartnerünk ajánl:

  • Gazdaságilag stabil jövőkép, stabil multinacionális háttér
  • Rugalmas munkaidő, HO lehetőség
  • Fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet
  • Karrierút
  • Cafeteria
  • Prémium
  • Hűségprogram
  • Nyelvtanfolyam
  • Szakmai tréningek
  • Nemzetközi mérnöki projektek
  • Egészségbiztosítás
  • Munkába járási támogatás
  • Lakhatási támogatás

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Sztojov Tünde, tunde.sztojov@randstad.hu.