senior electrical engineer | gyöngyöshalász

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
gyöngyöshalász, heves
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
25234 / 25393
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Heves megyei partnerünk, egy nemzetközi autóipari gyártócég magyar leányvállalata, számára keresünk senior villamosmérnököt. A cég a legmodernebb technológiával és felszerelésekkel rendelkezik, egy nemrégiben megvalósult zöldmezős beruházásként jött létre.

Az új senior villamosmérnök kolléga fő fókuszában a gépek megbízhatóságának javítása és tartósságuk biztosítása lesz. Ebben a feladatkörben az átlagosnál több koordinációs felelőssége lesz az új mérnöknek.

További feladatai:

  • A karbantartási költségek csökkentése és a gépkihasználtsági mutatók javítása,
  • A teljesítmény-, és az akciótervek haladásának, a nemkívánatos trendek felmérésének felügyelete,
  • Az üzemeltetési és karbantartó személyzet képzésének koordinálása, tudásának és kompetenciájának bővítése,
  • A karbantartási munkák megtervezése, előkészítése,
  • A karbantartással kapcsolatos dokumentációk kezelése,
  • A karbantartási részleg képviselete a berendezések telepítésének fázisaiban.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • BSc vagy MSc villamosmérnöki végzettséggel
  • 5 év ipari környezetben szerzett villamoskarbantartási tapasztalattal
  • Szakértői ismeretekkel PLC hibajavítási területen
  • Folyékony és magabiztos angol nyelvtudással

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • kiemelkedő alapfizetés és juttatási csomag
  • modern környezet
  • nemzetközi csapat
  • előrelépési lehetőség
  • kihívásokkal teli, izgalmas munkakör.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu