rendszermérnök - mechanika | zalaegerszeg

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
zalaegerszeg, zala
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28968 / 30131
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

  • Rendszerek és alrendszerek specifikációinak tervezése és tesztelése
  • Projektspecifikus ügyfélkapcsolatok fenntartása
  • Részvétel értekezleteken és begbeszéléseken (pl. aktuális célok, feladatok és problémák egyeztetése), valamint szerződéskötési tárgyalásokon
  • A rendszerkompatibilitás változásainak elemzése és értékelése
  • Szabványoknak és jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
  • Követelményelemzések és belső tervezési felülvizsgálatok lefolytatása
  • Munkacsomagok létrehozása az alvállalkozók és belső szakosztályok részére
  • Ellenőrzési tevékenységek koordinálása és dokumentálása
  • A műszaki projektmenedzser segítése a státuszértekezletek előkészítésében
  • Együttműködés nemzetközi ügyfelekkel

Elvárások / Requirements

  • Gépészmérnöki vagy hasonló felsőfokú műszaki végzettség
  • Többéves releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki ismeretek és tapasztalat a fejlesztőcsapatok irányításában
  • PDM magabiztos kezelése
  • Analitikus gondolkodásmód, innovációs készség és tárgyalási készség.
  • Hadiipari/katonai ipari ismeretek előnyt jelentenek
  • Kommunikációs és együttműködési készség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazásra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Kapcsolattartó / Information

Klaudia Ruzsinszky