quality manager | jászfényszaru

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
jászfényszaru, jász-nagykun-szolnok
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27321 / 28163
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk, egy nemzetközi vállalatcsoport autóipari leányvállalata, számára keresünk tapasztalt Quality Manager kollégát. A cég egy néhány éve létrehozott zöld mezős beruházás kapcsán épült autóipari gyártócég, akiknél a legmodernebb technológiák és magasan automatizált eszközök találhatóak meg.

Az új minőségügyi vezető kolléga fő fókuszában a folyamatosan bővülő gyáregység minőségügyi rendszerének működtetése és a vevők által elvárt minőség biztosítása a gyártásban a jelenben, valamint egy hosszú távon fenntartható és jól működő minőségügyi stratégia kidolgozása.

Feladatok részletesen:

  • A minőségi előírások betartatása és folyamatos javítása,
  • A vevői követelmények végrehajtatása a belső folyamatokban,
  • A vállalat minőségpolitikájából származó minőségi célok elérése,
  • Beszállítók kiválasztásának és fejlesztésének felügyelete,
  • A gyáregység hatékonyságának monitorozoása megfelelő auditokkal KPI rendszerrel,
  • Képzések biztosítása a minőségügyi szabványok megértésének növelésére valamennyi alkalmazott számára ,
  • Az osztály, az üzem és a működési egység képviselete vevői- és hatósági auditokon,
  • Minőségügyi költségvetés tervezés,
  • Vevői reklamációk kivizsgálásának biztosítása,
  • Minőségügyi stratégia kidolgozása, annak implementálása a teljes szervezetben.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel
  • legalább 5 éves tapasztalattal hasonló pozícióban
  • erős gyártási folyamatismeretekkel
  • az autóipari minőségyüi rendszerek mélyreható ismereteivel, elméletben és gyakorlatban is
  • kiváló vezetői és kommunikációs kompetenciákkal
  • tárgyalóképs angol nyelvtudással.

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • vezetői szintű, stratégiai feladatkör
  • magasan automatizált, modern gyáregység
  • nemzetközi cégkultúra
  • versenyképesi fizetési csomag (alapbér + bónusz + gépjármű)

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor pályázatát a "jelentkezem/apply" gombra kattintva tudja elküldeni.

További információ: Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu