quality manager | bőcs

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
bőcs, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28337 / 29370
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A partnerünk egy jól ismert nemzetközi márkacsoport tagja amely a világ legnagyobb élelmiszergyártók egyike. 2018-ban kapacitásbővítés és technológiafejlesztés következményeként a magyarországi termelőegység a cégcsoport egyik regionális központjává vált, valamint az anyacég ezentúl innen látja el egyéb országok piacait a választékába tartozó egyes nemzetközi márkák változataival.

Az új minőségbiztosítási vezető fő fókuszában a gyár minőségellenőrzési és laboros csapatának irányítása valamint a minőségbiztosítási rendszer fenntartása és fejleszése lesz.

Feladatok részletesen:

  • Országos szinten felelős a minőségért és az élelmiszerbiztonságért
  • Biztosítja, hogy a fogyasztói biztonságot és a termékbiztonságot érintő rendszerek és folyamatok megfeleljenek a követelményeknek
  • Betartatja a szabványok hatékony és következetes végrehajtását
  • Belső audit munkát végez teljeskörű QFS (Quality Food Safety) rendszerekkel, szükség estetén fejlesztési tervet készít
  • Felügyeli a termékek mikrobiológiai, fizikai, kémiai és érzékszervi vizsgálatát
  • Értékeli a QFS korábbi teljesítményét annak érdekében, hogy jobb minőségű termékeket juthasson el a partnerekhez
  • Támogatja a termékminőséggel kapcsolatos kérdések kivizsgálását
  • Megtervezi és ellenőrzi a költségvetést
  • Csapaton belül fejleszti a szakértelmet

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik BSC diplomával élelmiszer-tudomány vagy élelmiszer-technológiai területen
  • rendelkezik 5 éves tapasztalattal élelmiszer- és italgyártásban, QFS ismeretekkel
  • Kiválóan tud magyarul és angolul (szóban és írásban is)
  • Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezik (legalább 5 év)
  • Tudja, hogyan kell új folyamatokat és struktúrákat felépíteni
  • Jó kommunikációs készsége segítségével eléri, hogy a gyárban folyó munka professzionálisan menjen
  • Tapasztalattal rendelkezik a külső felek irányításában, ideértve az auditorokat és az alvállalkozókat is

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Alapfizetésen felül béren kívüli juttatások és bónusz,
  • Multinacionális vállalati környezet, fejlődési lehetőségek,
  • Közösségi események, CSR programok,
  • Közismert termékek gyártásához való hozzájárulási lehetőség.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.

További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai Eszter- eszter.csigo-tolnai@randstad.hu / Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu