quality engineer | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
30460 / 31959
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egy világszerte működő amerikai cégcsoport budapesti gyárába keresünk Minőségügyi Mérnök munkatársat. A cég adatkábelek gyártásával foglalkozik, és hosszútávú, stabil lehetőséget biztosít a munkavállalói számára.

Amellett, hogy a Minőségügyi Mérnök kolléga fő fókuszában a minőségügyi rendszerrel kapcsolatos feladatok vannak, a feladatkört a mérőműszerek nyilvántartása körüli teendők is színesítik.

Feladatok részletesen:

  • Minőségügyi rendszer fenntartásában és fejlesztésében való részvétel
  • Minőségügyi dokumentációk készítése
  • Minőségügyi problémák kivizsgálásában/elemzésében való részvétel
  • Beszállítói- és vevői reklamációk kezelésében való közreműködés
  • Méréstechnikai, vizsgálati, mérési módszerek kialakítása
  • Mérőműszerek nyilvántartása, érvényességük biztosítása
  • Sorauditok, ISO 9001 belső auditok végzése
  • Szabványok ismerete, alkalmazása, változások követése
  • Mechanikai, geometriai és nagyfrekvenciás vizsgálatok elvégzése, koordinálása
  • Mérőeszköz beszerzések, karbantartások
  • Kapcsolattartás külső auditorokkal, auditok lebonyolítása

Elvárások / Requirements

  • Gépészmérnök végzettség
  • Min. 1-3 éves gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent a nagyfrekvenciás elektronikai termékek vagy kábelek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Budapest XI. kerületi, könnyen megközelíthető munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag: 13. havi fizetés, célprémium, cafeteria, egészségbiztosítás
  • Humánus vezetés, lendületes, jól együttműködő csapat
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Wilde Zsófia, zsofia.wilde@randstad.hu