projektmérnök | mór

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
mór, fejér
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
30480 / 31960
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egy családi vállalkozásból közepes méretű céggé nőtt, fém alkatrészek előállítására specializálódott gyártócég számára keresünk Projektmérnök kollégát móri központjukba. A cég fő profilja különböző csövek előállítása, mely területen több, mint 20 éves múlttal rendelkezik.

A pozíció fő fókuszában a sales csapat műszaki támogatása lesz a termékportfólió-bővítési folyamatok során, a termékfejlesztési fázistól egészen a sorozatgyártásba vezetésig.

Főbb feladatok

  • Új termék bevezetés koordinálása rendeléstől a gyártásig
  • Változásmenedzsment kezelése
  • Szoros kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal
  • Időterv elkészítése, időszakos felülvizsgálata, ellenőrzése
  • Projekten belüli szervezés és prezentálás
  • Projektmegbeszélések vezetése

Elvárások / Requirements

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 1-3 éves tapasztalat
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Projekt csapatban való aktív részvétel
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Stressztűrő készség
  • Komplex gondolkodás

Amit kínálunk / Offer

Az új kollégának lehetősége lesz kreativitásra teret adó környezetben meghatározó tapasztalatokat szerezni új termékportfóliók bevezetésében, valamint új iparágak felé nyitásban.

  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Rugalmasan változó iparági környezet
  • Kreatív megoldásoknak teret engedő munkahelyi filozófia
  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járási támogatás
  • Cafeteria

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Wilde Zsófia, zsofia.wilde@randstad.hu