permit to work coordinator | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
25968 / 26331
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A Thyssenkrupp Industrial Solutions üzletágvezető az ipari üzem- és rendszer-tervezés, építés és szervizelés területén egyaránt. Globális hálózatuk lehetővé teszi, hogy kulcsrakész létesítményeket szállítsanak világszerte.

A cégcsoport jelenlegi magyarországi gigaprojektje az utóbbi évek egyik legnagyobb, közel 420 millárd forintos összértékű beruházása. A projektet a cég EPC fővállalkozóként menedzseli, az építkezésen egyszerre több száz alvállalkozó és 3000 ember egyidejű munkája várható.

Erre a projektre keresünk Permit To Work (Munkaengedély) Coordinator kollégát.

A pozíció fő fókuszában a projektre vonatkozó napi és heti munkaengedélyek elbírálása és kiadása lesz.

Feladatok:

  • részvétel a munkafolyamatok tervezésében,
  • munkafolyamatok veszélyforrásainak monitorozása, meghatározása,
  • munkafolyamatok ellátását végző kollégák felkészítése munkavédelmi szempontból,
  • kiadott engedélyek és nem megfelelőségek dokumentációja,
  • balesetek kivizsgálásában való részvétel.

Elvárások / Requirements

Az idális jelölt rendelkezik:

  • hasonló területen szerzett releváns tapasztalattal
  • középfokú angol nyelvtudással,
  • magasfeszültségű rendszerek ismeretével.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • nem mindennapi tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési lehetőség,
  • nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége,
  • kiemelkedő juttatási csomag.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" gombbal vagy közvetlenül a tamas.imre@randstad.hu e-mail címre tudja elküldeni.