optikai fejlesztőmérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
29549 / 30848
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk innovatív megoldásokat alkalmaz a humán gyógyászatban.

Technológiai újításaiknak köszönhetően termékeik az idegtudományi kutatások terén csúcstechnológiát képviselnek, főképp a rákkutatás, vakság és az epilepszia kezelésében.

  • Optikai rendszerek tervezését, beállítását
  • Műszerek kiválasztását, specifikációs lista összeállítását
  • Dokumentáció, beállítási protokollok elkészítését

Elvárások / Requirements

  • Fizikus vagy finommechanikai gépészmérnöki végzettség
  • Optikai tanulmányok
  • Lézeres szakmai tapasztalat
  • Magabiztos az angol nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés, valamint megbízhatóság, precizitás, talpraesettség
  • Jó a problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • MATLAB ismeret
  • Mikroszkóp fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Kihívást jelentő fejlesztési feladatok
  • Új technológiák alkalmazása a munkavégzés során
  • Napi szintű kommunikáció a fejlesztési osztályokkal (Gépészet, Elektronika, Szoftver, Biológia)
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Kiss Szilvia

szilvia.kiss@randstad.hu