napelemes technical support mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28976 / 30140
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnercégünk a világ vezető napelem és inverter gyártóinak egyik legnagyobb Kelet-Európai képviselője. Magyarország mellett Lengyelországban és Romániában is aktívan jelen vannak a napelemes piacon. A cég csak és kizárólag napelemekkel és tartozékaikkal foglalkozik.

Feladatok részletesen:

  • Aktív műszaki támogatás a nagykereskedelmi partnerek (kivitelező
    szakemberek), a kivitelező csapat és végfelhasználó ügyfelek részére
    napelem modulok, inverterek és tartószerkezetek témakörében
  • Szerviz igények fogadása, kezelése, megoldása, szükség esetén terepen való
    hibavizsgálat
  • HMKE rendszerek villamos terveinek elkészítése
  • Nagykereskedelmi partnerek és belső csapat oktatása az érintett
    termékkörökkel kapcsolatban
  • Műszaki együttműködés és megfelelő kapcsolat kialakítása a cég
    nagykereskedelmi ügyfélkörével
  • Kapcsolattartás a gyártói partnereink műszaki és support csapataival,
    angolul szóban és írásban
  • A cégről alkotott pozitív kép építése
  • A szabályozási környezet naprakész ismerete
  • Hatékony együttműködés kialakítása cég kapcsolódó osztályival

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • felsőfokú villamos végzettség vagy végzős hallgató
  • magas szintű informatikai ismeretek
  • felsőfokú angol nyelvtudásönálló munkavégzésre való alkalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • napelemes rendszerek gyakorlati ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

  • munkahely egy stabil cégben, 12 éve a napelemes területen
  • barátságos munkakörnyezet, ahol megbecsülik a kollégákat
  • hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséget, képzéseken való részvételt
  • minden munkához szükséges eszközt és támogatást

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai Eszter- eszter.csigo-tolnai@randstad.hu"