műszaki projektmenedzser | zalaegerszeg

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
zalaegerszeg, zala
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28964 / 30127
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

  • Különböző méretű és komplex projektek tervezése, vezetése és dokumentálása
  • Meghatározott költség- és időkeretek, valamint minőségi és teljesítménykövetelmények betartásának biztosítása
  • Jelentések és beszámolók készítése, valamint a projekteredmények kommunikációja a vezetőség és az pénzügyi osztály felé
  • Külső partnerek és interdiszciplináris (részben virtuális) projektcsoportok ellenőrzése
  • Workshop-ok, meetingek és értekezletek vezetése
  • Cél- és érdekkonfliktusok kezelése
  • Projektek hatékony belső és külső kommunikációs folyamatainak biztosítása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség gazdasági, informatikai, mérnöki, műszaki, üzleti adminisztráció vagy hasonló területen
  • Többéves szakmai tapasztalat projektek irányításában, valamint különböző folyamatmodellek ismerete
  • Tapasztalat kockázatkezelés, követelményelemzés és koncepcionális tervezés területen
  • Nagyon jó magyar és angol nyelvtudás írásban és szóban, német nyelvtudás előny

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Kapcsolattartó / Information

Luca-Piedl Bajári

luca.bajari@randstad.hu

Klaudia Ruzsinszky dr.

klaudia.ruzsinszky@randstad.hu

This opportunity is more than just a job!

They provide the best innovative technology.