munkahelyi mérnök | pécs

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
pécs, baranya
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26536 / 27226
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

30 éve piacon lévő építőipari partnerünk számára keressük új kollégáját, munkahelyi mérnök pozícióra, s figyelem: nem gond ha nem rendelkezel felsőfokú végzettséggel! Amennyiben van mögötted 1-2 vagy több év építőipari tapasztalat, szívesen dolgoznál egy felelősségteljes pozícióban, ahol kiemelten fontos a szervezőképesség, proaktivitás, és pontosság: várjuk jelentkezésed vagy érdeklődésed!

A partnerünk főként mélyépítéssel, közmű építéssel és magasépítéssel foglalkozik, Nyugat-Dunántúl területein.

Munkaköri feladatok

•  Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése

•  Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása

•  Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal

•  Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

•      Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve a teljesítések ellenőrzésében

•  Kivitelezés napi munkafolyamatainak követése

•  Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében

•  Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

•  A vállalatirányítási rendszer napi szintű alkalmazása a munkaköri feladatoknak megfelelően

Elvárások / Requirements

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:

•  Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség, széleskörű és naprakész szakmai ismeretek

•  Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt

•  Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség

•  Hatékony kommunikációs készség

•  Számítástechnikai ismeretek (word, excel)

•  „B” kategóriás jogosítván

Amit kínálunk / Offer

•  Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

•  Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

•  Piacképes fizetés, béren kívüli juttatások

•  Munkavégzéshez szükséges telefon, laptop, gépjármű

Kapcsolattartó / Information

timea.huppauer@randstad.hu

06/30-258-1027