minőségügyi technikus | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27205 / 28034
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Elektromos autók akkumulátorainak gyártásával foglalkozó nemzetközi, technológiai fejlesztésekben kimagasló partnerünk számára keresünk MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS munkatársat Gödre. Ha érdekel az autóipar, fontos számodra a minőségügyi szemlélet, a precizitás és szívesen csatlakoznál egy szakmai közösséghez, várunk a csapatunkba! Szálláslehetőséget is biztosítunk, így az ország bármely részéből szívesen várunk!

Bejövő, gyártásközi vagy kimenőáru anyagok ellenőrzése vizuálisan, labortechnikai módszerekkel és különböző gépek használatával (3D hexagon, OGP, érdesség mérő, magasság mérő, tolómérő, AC-IR stb.) szabványok alapján

Műszaki rajzok olvasása és értelmezése,

A minőségellenőrzésen átesett termékek adatainak rögzítése a céges rendszerben

Kimutatások, statisztikák, riportok készítése a bevizsgált termékekről

A megvizsgált termékek minősítése

Szoros kapcsolattartás a termeléssel

Elvárások / Requirements

Középfokú műszaki végzettség (preferáltan vegyésztechnikusi vagy egyéb technikusi)

Mérési rendszerekkel, minőségellenőrzésben vagy laborban szerzett tapasztalat

Felhasználói szintű MS Office ismeret

Folyamatos műszak: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel -3 nap pihenő vállalása

Előnyt jelent:

Alapfokú angol nyelvtudás

3D mérőgépek ismerete

autóipari/ termelőüzemben szerzett tapasztalat alapanyag/termék ellenőrzés terén,

metrológusi végzettség, metrológia vagy kalibrálási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk / Offer

Komplex juttatási csomag (alapbér, pótlék, egyéb juttatások)

Szállás lehetőség

Szakmai fejlődési lehetőség

Céges autóbuszjárat vagy szállás lehetőség

Modern technológiák és munkakörnyezet

Meleg étkezési lehetőség az üzemben

Stabil, nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

martina.blaho@randstad.hu

Blahó Martina