minőségügyi projektmérnök | eger

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
eger, heves
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
29224 / 30454
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk, egy nemzetközi hátterű autóipari beszállító cég egri telephelyére keresünk Minőségügyi Projektmérnök kollégát.

Az új Q-Project Lead kolléga fő feladatai az új termékek bevezetésével kapcsolatos projektek minőségbiztosítási feladatainak irányítása, a különböző lokációkkal, társosztályokkal való együttműködés, minőségbiztosítási tevékenységek kontrollja és monitoringja lesznek.

Feladatok részletesen:

  • Komplex projektek koordinálása minőségügyi oldalról a sikeres sorozatgyártás indításáig.
  • Lokációk közötti, interdiszciplináris teamek koordinálása és irányítása, együttműködés más részlegekkel, osztályokkal (cross-matrix)
  • Minőségbiztosítási tevékenységek kontrollja és monitoringja
  • Kapcsolódó alprojektek minőségbiztosítási feladatainak irányítása
  • Minőségbiztosítási és hibamegelőzési módszerek alkalmazása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • IATF16949, ISO 9001 alapos ismerete
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Több éves minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • Termékfejlesztési folyamatok ismerete
  • Minőségirányítási dokumentációk használatában (pl. APQP, FMEA, A3 jelentés, folyamat audit) szerzett tapasztalat
  • Analitikus és stratégiai gondolkodásmód, interkulturális és szociális kompetenciák, asszertivitás és kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk ajánl:

  • Stabil céges háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások és magas szintű szakmai tevékenység egy nemzetközi cégnél
  • Nemzetközi projektekben való részvétel és külföldi megbízások
  • Karrier lehetőség, folyamatos képzési program és nyelvtanfolyamok
  • Versenyképes bérezés és teljesítménytől függő bónuszrendszer
  • Cafeteria választható elemekkel
  • Étkezési támogatás
  • Iskolakezdési támogatás
  • Céges óvoda

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Sztojov Tünde, tunde.sztojov@randstad.hu.