minőségügyi mérnök | tatabánya

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tatabánya, komárom-esztergom
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
25674 / 25946
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egy autóipari cég új, tatabányai gyáregységébe keresünk Quality Engineer/Minőségügyi mérnök pozícióba munkatársat.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait:

Feladataid lesznek:

  • QEHS szabályok betartása és betartatása
  • minőségügyi folyamatok nyomon követése, elemzése, fejlesztése
  • külső és belső auditokon való részvétel
  • FMEA módszertan hatékony használata
  • a hatékony SPC és a folyamatképesség-módszertan biztosítása
  • felmerülő minőségi problémák elemzése, megoldása, adminisztráció elvégzése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Szakirányú BSc (vagy annál magasabb fokozatú) diploma
  • Kommunikációképes (szóbeli és írásbeli) angol nyelvtudás
  • 3-5 év gyártási / technológiai / minőségügyi mérnöki munka tapasztalat
  • A nemzetközi minőségi szabványok (ISO, IATF stb.) ismerete
  • Mérési és elemzési képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság (külföldi kiküldetés)

Amit kínálunk / Offer

Jelentkezz egy újonnan nyíló tatabányai gyárba Quality Engineer/Minőségügyi mérnök pozícióba!

Amiért érdemes csatlakozni:

  • innovatív, kreatív légkör
  • dinamikusan fejlődő cég
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Telefonszám: +36 30 981 0013

E-mail cím: fanni.petruch@randstad.hu