minőségbiztosítási mérnök | tiszakécske

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszakécske, bács-kiskun
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26340 / 26947
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó üzeme, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra és egyéb nagymérető és magas színvonalú új termékek gyártására szakosodott.

Az új kolléga fő feladatai az alábbiak lesznek:

  • Minőségügyi rendszer működtetése, fejlesztése,
  • Belső és külső rendszerauditokra való felkészülés,
  • Minőségirányítási dokumentációs rendszerek aktualizálása,
  • Minőségügyi mérőszámok felügyelete,
  • Intézkedési tervek kidolgozása, irányítása és nyomon követése,
  • Vevői előírások megvalósulásának nyomon követése,
  • Belső nem-megfelelőségek kivizsgálásában való aktív részvétel,
  • Vevői reklamációk kezelése,
  • Minőségügyi vezető munkájának közvetlen támogatása.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel,
  • Műszaki rajzolvasási készséggel,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel (Excel),
  • Kiváló kommunikációs - és problémamegoldó képességgel,
  • Minőség - és vevőorientált szemléletmóddal,
  • Tanulási hajlandósággal.

Előnyt jelent:

  • Gépész-/anyag-/minőségügyi mérnöki végzettség
  • ISO 9001 belső auditor képzettség
  • Fémmegmunkálás és/vagy hegesztéstechnológia területén szerzett szakmai
  • tapasztalat
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete (8D)

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér + prémium +
  • cafeteria)
  • Törzsgárda jutalom
  • Utazási vagy lakhatási támogatás
  • Kockázati baleset- és életbiztosítás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gazdaságilag biztos jövőkép

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu