minőségbiztosítási mérnök | mór

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
mór, fejér
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
29201 / 30400
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk, egy családi vállalkozásból nagyvállalattá nőtt, autóipari alkatrészek előállítására specializálódott gyártócég számára keresünk Minőségbiztosítási mérnök kollégát móri központjukba. A cég fő profilja fém alkatrészek előállítása, mely területen több, mint 20 éves múlttal rendelkezik.

Az új Quality Engineer kolléga fő feladatai a meglévő gyártási folyamatokhoz és termékekhez kapcsolódó minőségbiztosítási tevékenység irányítása, gyártásközi minőségbiztosítási feladatok ellátása, vevőkkel való kommunikáció, belső és beszállítói auditok támogatása, reklamációk kezelése lesznek. Mivel a cég nagy volumenű termékportfólió bővítést tervez a közeljövőben, ezért az új termékek bevezetésével kapcsolatban is lesznek feladatai az új kollégának.

Feladatok részletesen:

  • Gyártási folyamatok és a minőségirányítási rendszer fejlesztése
  • Auditok végrehajtása és felkövetése, vevői auditok támogatása
  • Gyártásközi minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok, dokumentumok elkészítése
  • Reklamációk kezelése
  • Beérkező alkatrészek minőségellenőrzési folyamatának fejlesztése, a bejövő áru ellenőrök munkájának koordinálása
  • Statisztikák készítése
  • Szakmai képzések megtartása
  • Külső partnerekkel, társosztályokkal történő együttműködés és kommunikáció
  • Minőségüggyel és termeléssel kapcsolatos munkautasítások és formanyomtatványok készítésében való részvétel

Elvárások / Requirements

  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (autóipar előny)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, önálló problémamegoldás, kreativitás
  • Minőségügyi standardok, dokumentációk és eszközök ismerete (pl.:APQP/PPAP, MSA, SPC, 8D vagy ezekhez hasonlók)
  • Műszaki felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Lean, 5S tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Felelősségteljes munkakör, változatos szakmai munkavégzés az önállóság és bizalom biztosításával
  • Főállású, hosszú távú munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai tréningek, továbbképzések

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Sztojov Tünde, tunde.sztojov@randstad.hu.