minőségbiztosítási mérnök | kisvárda

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
kisvárda, szabolcs-szatmár-bereg
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27962 / 28926
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

  • Új projektek minőségügyi támogatása, szükséges dokumentációk elkészítése, aktualizálása, első mintával kapcsolatos dokumentáció előkészítése
  • Vevővel való kapcsolattartás és reklamációkezelés
  • Minőségügyi utasítások/eljárások kidolgozása, ellenőrzése, betartatása
  • Az anyagvizsgáló és minőségellenőr személyzet szakmai felügyelete
  • A vevői elvárások teljesüléséhez szükséges szakmai tanfolyamokon való részvétel
  • Az ISO 9001 és ISO 3834 szabványokban foglalt követelmények és folyamatlépések bevezetés utáni betartása és betartatása

Elvárások / Requirements

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Min. 1,5 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Fémipari tapasztalat
  • VT, MT, NDT tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Bejárási támogatás
  • Támogató környezet

Kapcsolattartó / Information

Csabai Flóra

flora.csabai@randstad.hu