mérnök értékesítő | győr

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
győr, győr-moson-sopron
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26526 / 27199
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk mérnök értékesítő pozícióba várja az épületgépész végzettséggel rendelkező tapasztalt kollégák jelentkezését.

  • Céges értékesítési célok elérésében való részvétel
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, akvirálása
  • Rendszeres együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfélkörrel
  • Tárgyalások lefolytatása, ajánlatok készítése
  • Rendszeres riportok készítése

Elvárások / Requirements

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Épületgépész mérnök végzettség és ehhez kapcsolódó releváns tapasztalat
  • Proaktívitás, következetesség, lendület, ambíció
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

  • Izgalmas feladatok, tevékeny, lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu