környezetvédelmi tanácsadó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26369 / 26977
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyar tulajdonú, budapesti székhellyel rendelkező környezetvédelmi, valamint munka- és tűzvédelmi tanácsadói tevékenységet folytató Megbízónk részére keresünk Környezetvédelmi tanácsadót budapesti lokációval országos munkavégzésre.

Megbízónk környezetvédelmi, valamint munka- és tűzvédelmi szakértői feladatok terén az elmúlt években számos, különböző méretű és profillal rendelkező magyar és nemzetközi vállalat számára biztosított alapos, megbízható és versenyképes szolgáltatást.

A szerződéses partnereknél környezetvédelmi operatív és tanácsadói feladatok ellátása

Környezetvédelmi bejárások, szemlék megtartása, azokról jegyzőkönyvek készítése

Oktatások megtartása

Környezetvédelmi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások és riportok teljesítése

Környezetvédelmi ügyvitelben a partnerek támogatása, kapcsolattartás a hatóságokkal

Környezetvédelmi mérések megszervezése

Levegővédelmi, hulladékgazdálkodási engedélyezések lebonyolítása, engedélyezési dokumentációk összeállítása

Elvárások / Requirements

Egyetemi szintű környezetvédelmi / vegyészmérnöki végzettség

Termelő / tanácsadó vállalatnál / közigazgatásban szerzett 1-3 éves releváns munkatapasztalat

Aktív, minimum középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)

B kategóriás jogosítvány

Rugalmasság, gyakorlatias gondolkodásmód, szakmai elkötelezettség

Precizitás, alaposság, jó kommunikációs készség

Fejlődési hajlandóság

Stabil számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel, ÁNYK program)

Környezetvédelmi jogszabályi ismeretek

Előnyt jelentenek:

ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, OHSAS 18001 szabványok szerinti irányítási

rendszerek ismerete, kiépítésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Vízvédelmi ismeretek, vízjogi engedélyeztetésben szerzett gyakorlat

ADR tapasztalat, képzettség

Amit kínálunk / Offer

Inspiráló munkakörülmények

Komoly szakmai kihívások, fejlődési és előrelépési lehetőség

Fiatalos, családias, támogató csapat

Hosszútávú karrierlehetőség

Versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Information

Illés-Tóth Marianna

senior recruitment consultant

marianna.illes-toth@randstad.hu