környezetvédelmi koordinátor | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
29011 / 30180
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nem ismeretlenek számodra a felsorolt feladatok? Az angol nyelv használata kiemelten fontos számodra? Ha mindezek mellett szeretnél egy komplex, kihívást jelentő, felelősségteljes munkakörben dolgozni, akkor várjuk jelentkezésed gödi partnerünkhöz!

EHS környezetvédelmi programok megvalósítása

alvállalkozók környezetvédelmi szempontú ellenőrzése

kapcsolattartás a környezetvédelmi hatóságokkal

környezetvédelmi jogi megfelelőség értékelése

EHS jogszabályok változásának nyomonkövetése

környezetvédelmi oktatások készítése és megtartása a munkavállalók számára

környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások készítése

környezetvédelmi mérésekhez, felülvizsgálatokhoz árajánlat bekérése, felülvizsgálat megszervezése, ütemezése, lebonyolítása

telephelyi környezetvédelmi szempontú ellenőrzések végzése

riportok, kimutatások készítése

Elvárások / Requirements

középfokú végzettség (érettségi)

1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

MS Office programok felhasználó szintű ismerete

önálló és csapatmunkára való képesség

határozottság, felelősségteljes hozzáállás

Előnyt jelent:

gyártó vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

munkavédelmi végzettség

Amit kínálunk / Offer

versenyképes juttatási csomag

hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél

ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása a törvényben meghatározottak szerint

oktatásokon, képzéseken való részvételi lehetőség

folyamatos fejlődési lehetőség

határozatlan idejű munkaszerződés

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük.

A jelentkezésedhez kérlek magyar és angol nyelvű önéletrajzot is csatolj!

Blahó Martina: martina.blaho@randstad.hu