konstrukciós tervező (csomagolóipar) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28543 / 29640
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Csomagolóipari partnerünk részére Konstrukciós tervezőt keresünk.

  • Hullámpapírlemez alapú egyedi, fogyasztói és szállítói csomagolások tervezése
  • Csomagolás megtervezése CAD rendszerben (2D rajz és 3D modell is)
  • Kapcsolattartás vevőkkel és munkatársakkal (angol és magyar nyelven)
  • Termék prototípusok, minták készítése
  • Teherbírási és logisztikai számítások végzése
  • Optimalizációs projektekben részvétel

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú, preferáltan műszaki/csomagolástechnológiai végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum 2-4 év
  • Angol nyelv közép szintű ismerete, aktív nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office)
  • Igényes, precíz és önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, gyors problémafelismerő és megoldó képesség
  • Nagyfokú munkabírás
  • Utazási hajlandóság, jogosítvány
  • Proaktív hozzáállás
  • Alkalmazkodási készség
  • Precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó kommunikáció

Előnyök

  • A meghirdetett munkaterületen szerzett korábbi tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • CAD ismeret (preferáltan ArtiosCAD)
  • Multinacionális környezetben töltött idő

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cégünk stabil nemzetközi háttere

Kapcsolattartó / Information

Kiss Szilvia

szilvia.kiss@randstad.hu