karbantartó gépészmérnök | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27783 / 28703
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel foglalkozó megbízónk részére az elektromos autók akkumulátorainak gyártása céljából keresünk karbantartó gépészmérnököt gödi lokációjú munkavégzéssel akár azonnali kezdéssel.

  • új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel,
  • a meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése gépészeti szempontból,
  • a berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése,
  • hidraulikus, pneumatikus, mechatronikai rendszerek üzemeltetése, beállítása,
  • karbantartási munkák támogatása, ellenőrzése,
  • a gépekkel összefüggő hibák feltárása, javítása.

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • autóiparban szerzett tapasztalat,
  • néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • magabiztos PC ismeret (Windows Office, AutoCAD, fejlesztő rendszerek).

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat.

Kapcsolattartó / Information

szilvia.kiss@randstad.hu

Kiss Szilvia