junior rendszermérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26322 / 26919
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A közlekedési megoldások területén vezető szerepet betöltő partnerünk részére keresünk Junior rendszermérnök kollégát.

A digitalizáció révén partnerünk világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását és folyamatosan fejleszti portfólióját.

Vasúti biztosítóberendezési projektek műszaki feladatainak támogatása a szerződésben vállaltak végrehajtása és az üzleti siker elérése céljából.

A műszaki tervezés és megvalósítás során felmerülő problémák feltárása, műszaki tisztázása.

A mérföldkövekhez tartozó Átadás-Átvételi dokumentációk előkészítése, összeállítása.

A megadott részprojekttel kapcsolatos tervezési, fejlesztési, vizsgálati, üzembehelyezési munkafolyamatok kapcsán a projektvezető rendszeres támogatása.

Elvárások / Requirements

Vasúti biztosítóberendezési terület iránti érdeklődésk

Járműmérnöki végzettség

Német és/vagy angol nyelvtudás

Előny:

Nemzetközi teammunka tapasztalat

Járműmérnök BSC-n belül Vasúti automatika specializáció

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag

A teljesítmény és az egyéni hozzájárulás értékelése

Modern munkakörnyezet, innováció

Különböző látásmód és nézőpontok elfogadása

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu

Ruzsinszky Klaudia

klaudia.ruzsinszky@randstad.hu