junior manager | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26819 / 27571
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel foglalkozó megbízónk részére az elektromos autók akkumulátorainak gyártása céljából keresünk Junior managert gödi lokációjú munkavégzéssel akár azonnali kezdéssel.

szoros együttműködésben a területi vezető Managerrel, feladata az üzemegység munkaszervezése, termelés felügyelete, a termelés folyamatosságának biztosítása,

a termeléshez / gyártáshoz kapcsolódó folyamatok ütemezése az erőforrás szükséglet és kapacitásigények figyelembevételével,

területre vonatkozó célkitűzések, meghatározás (KPI) teljesítése,

az érvényben levő technológiai, munkavédelmi és minőségbiztosítási előírások felügyelete,

a beosztottak kompetenciamátrixának elkészítése,

műszak- és csoportvezetők irányítása

Elvárások / Requirements

felsőfokú műszaki végzettség (Msc/Bsc) (Gépész/villamos)

nagyfokú munkabírás, kiemelkedő szervezőkészség

erős MS Office ismeretek

kommunikációképes angol nyelvtudás

minimum 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben, lehetőleg autóipari környezetben

Amit kínálunk / Offer

versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb bónuszok)

határozatlan idejű munkaszerződés

oktatások, képzések

vállalati busz / bejárás támogatása

kiváló munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu