junior manager | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26819 / 27571
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel foglalkozó megbízónk részére az elektromos autók akkumulátorainak gyártása céljából keresünk Junior managert gödi lokációjú munkavégzéssel akár azonnali kezdéssel.

  • szoros együttműködésben a területi vezető Managerrel, feladata az üzemegység munkaszervezése, termelés felügyelete, a termelés folyamatosságának biztosítása,
  • a termeléshez / gyártáshoz kapcsolódó folyamatok ütemezése az erőforrás szükséglet és kapacitásigények figyelembevételével,
  • területre vonatkozó célkitűzések, meghatározás (KPI) teljesítése,
  • az érvényben levő technológiai, munkavédelmi és minőségbiztosítási előírások felügyelete,
  • a beosztottak kompetenciamátrixának elkészítése,
  • műszak- és csoportvezetők irányítása

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú műszaki végzettség (Msc/Bsc) (Gépész/villamos)
  • nagyfokú munkabírás, kiemelkedő szervezőkészség
  • erős MS Office ismeretek
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • minimum 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben, lehetőleg autóipari környezetben

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb bónuszok)
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • oktatások, képzések
  • vállalati busz / bejárás támogatása
  • kiváló munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu