junior electrical engineer | tatabánya

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tatabánya, komárom-esztergom
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28249 / 29264
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk az egyik legrégebbi és legnagyobb autóipari beszállító vállalatának számít, elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkoznak.

A csapat új tagjaként az alábbi főbb feladatok várnak Rád:

  • a karbantartási költségek csökkentése és az OEE növelése,
  • a műszaki dokumentumok kezelése és elkészítése,
  • a projekt költségvetésének kezelése
  • a berendezések anyagkezelése,
  • az alvállalkozói menedzsmentért a berendezések terepi kivitelezése
  • a projekt lebonyolítása.

Elvárások / Requirements

Iskolai végzettség követelmények:

  • Mérnöki alapdiploma, villamosmérnök
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni mérnöki pályán? Szeretnél részt venni egy bővülő gyár építésében?

Partnerünk saját állományába keresünk munkatársat JUNIOR ELECTRICAL ENGINEER pozícióba.

Munkavégzés helye: Környe, Ipari Park

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • étkezési hozzájárulás,
  • munkába járási támogatás,
  • fejlődési lehetőség
  • támogató, professzionális, jól képzett csapat,
  • szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Kapcsolattartó / Information

nora.hircsu@randtsad.hu