irodai mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26535 / 27184
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára.Fiatalos, dinamikus csapatába bővülés miatt irodai mérnököt keresünk.

épületgépészeti szerelőrendszerek és rögzítéstechnikai termékportfóliók beépítésével kapcsolatos méretezési, tervezési és rajzi feladatok elvégzése 2D/3D környezetben;

tanácsadói csapattal szoros együttműködés

projektek kivitelezés -előkészítésében résztvevő csoportokkal napi szintű kapcsolattartás

folyamatok fejlesztése

Elvárások / Requirements

építőmérnök végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk

érdekel a tervezés

CAD ismeret (2D, 3D) – Revit tudás előny

hatékony kommunikáció és kiváló analitikai képesség

Amit kínálunk / Offer

felelősségteljes munkakör

stabil háttér

kiváló, versenyképes juttatás

fiatalos csapat, jó hangulat

karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Information

Juhász Bianka

bianka.juhasz@randstad.hu