hse expert | paks

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
paks, tolna
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28440 / 29446
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy olyan multinacionális cég amely a világ egyik meghatározó piaci szereplője az alábbaik területén: atomerőművek építése és működtetése, nukleáris fűtűanyagok és egyéb radioaktív anyagok kereskedelme és exportja.

Jelenleg hazánkban az egyik legnagyobb kivitelezési projekt fővállalkozójaként van jelen. Hozzájuk keresünk építkezési területen jártas munkavédelmi szakembereket (specialista és menedzseri szintre is).

Az új HSE szakértő fő fókuszában a munkavédelmi stratégia kiépítése, nyomonkövetése, ellenőrzése és módosítása lesz.

Fő feladatok:

  • Megszervezi és koordinálja a munkavédelmi feladatokat
  • Biztosítja, hogy az alkalmazottak és az alvállalkozók betartsák a munkavédelmi követelményeket
  • Kidolgozza más osztályokkal a terveket, hogy optimális munkakörülményeket teremtsen és megelőzhetővé váljanak a balesetek és foglalkozási megbetegedések
  • Kiépíti és fenntartja a stratégiát a munkavédelem, és az egészségvédelem területén
  • Megszervezi és értékeli a munkakörülmények vizsgálatát valamint a káros és veszélyes tényezők mérésének az eredményét
  • Felügyeli a fióktelep baleseteinek a kivizsgálását valamint intézkedéseket dolgoz ki a megelőzésük érdekében
  • Irányítja és részt vesz a személyzet munkavédelmi képzésében

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt:

  • Rendelkezik releváns felsőfokú végzettséggel (műszaki, biztonságtechnikai, munkavédelmi, stb.)
  • Kiválóan tud magyarul és angolul - orosz nyelv előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett szakértői tapasztalattal rendelkezik
  • Jó kommunikációs készsége segítségével könnyen tud más csapatokkal kapcsolatot teremteni és közösen dolgozni a projekteken

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés és éves bónusz
  • Lakástámogatás
  • Multinacionaláis környezet
  • Magyarország egyik legmeghatározóbb projectjében való részvételi lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.

További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai Eszter- eszter.csigo-tolnai@randstad.hu / Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu