hálózati adatmenedzser | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27026 / 27823
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Több vagyunk, mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalak élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakozz az ELMŰ csapatához!

Az ELMŰ Hálózati Kft. Hálózatdokumentációs osztálya Hálózati adatmenedzserét keresi !

Elosztó hálózat dokumentációinak EÉGIS rendszerben történő átvezetése,

Műszaki munkatársakkal történő kapcsolattartás, konzultáció,

Beérkező dokumentációk ellenőrzése, minősítése

Feladatok elvégzésének adminisztrálása,

Külső és belső, grafikus és alfanumerikus adatszolgáltatás,

A közműegyeztető irodára (személyes, email, levél), eközmű rendszerbe beérkező

ügyfélmegkereséseket, ügyfél igényeket, reklamációkat, információkat fogadja, ellenőrzi

és feldolgozza. Végrehajtja az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatokat.

Elvárások / Requirements

Szakirányú középfokú végzettség (műszaki vagy geodéziai)

Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, CAD)

1 év szakmai (műszaki területen szerzett) tapasztalat

Jó kommunikációs készség

Terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés

Monotónia tűrés

Ügyfélorientált magatartás

Előnyt jelent:

EÉGIS felhasználói ismeretek

Villamosipari szakirányú középfokú végzettség

Amit kínálunk / Offer

Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítik

Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák

Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak számodra

Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz

Kapcsolattartó / Information