fejlesztőmérnök | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
27309 / 28120
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Az elektromos autók újratölthető akkumulátorainak gyártásában piacvezető partnerünk Fejlesztőmérnök kollégával szeretné bővíteni csapatát.

  • elektromos- illetve hibrid autókban használt lítium-ion akkumulátorok új gyártási folyamatainak tesztelése
  • mérföldkövek riportálása és statisztikák készítése
  • folyamatok fejlesztések előkészítése, koordinálása
  • együttműködés a termelési és minőségbiztosítási osztályokkal
  • hibaanalízis, gyökérok feltárás és ehhez kapcsolódó megelőző intézkedések
  • termelési folyamatstandardok, munkautasítások készítése, kezelése,
  • termelékenységnövelés

Elvárások / Requirements

  • gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett illetve minimális csoportvezetői tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • jó elemző és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • koreai nyelvtudás
  • autóipari tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • kiemelkedő jövedelmezés béren kívüli juttatásokkal, bónuszokkal és bejárástámogatással
  • modern munkakörnyezet
  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszútávú fejlődési lehetőségek

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu