értékesítő mérnök | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26574 / 27279
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Faipari és műanyagipari berendezések értékesítésére keresünk partnerünk számára Értékesítő Mérnök kollégát.

  • Gépek, berendezések értékesítése Magyarországon
  • Hosszú távú partnerkapcsolatok kiépítése
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Rendszeres riportok készítése
  • Az értékesítés dinamikus növelése

Elvárások / Requirements

  • A területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat műszaki értékesítésben
  • Gépészmérnöki vagy faipari mérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Aktív, releváns piacismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés
  • Dinamikus, kreatív személyiség aki képes önállóan és csapatban dolgozni

Amit kínálunk / Offer

  • Modern munkakörnyezet
  • Munkavégzéshez szükséges céges gépjármű, egyéb eszközök biztosítása
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Folyamatos, magyar, angol nyelvű képzések, tréningek

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu