épületgépész mérnök projektvezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26983 / 27750
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk az építőipar stabil szereplője, aki növekedés miatt várja Épületgépész Mérnök Projektvezető kollégák jelentkezését.

  • Épületgépészeti kivitelezési munkák műszaki és üzleti irányítása, felügyelete
  • Ütemtervek nyomon követése, biztosítása a projektek eredményessége érdekében
  • Rendszeres és ad-hoc projekt elszámolások előkészítése, egyeztetése
  • Ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek egyeztetése
  • Ártükrök, kiértékelések készítése az ajánlatadást megelőzően
  • Ajánlatadás, ártárgyalás, kiválasztási folyamatban való részvétel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, partnercégekkel

Elvárások / Requirements

Épületgépész mérnök végzettség

Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Aktív kamarai FMV tagság

MS Office magas szintű ismerete

Precizitás, jó kommunikációs készség, következetesség

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

Modern munkakörnyezet

Versenyképes fizetés

Céges autó

Innovatív gondolkodás

Munkahelyi megbecsülés

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu