építésvezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
25813 / 25841
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait: https://bit.ly/2UAc8Kv

A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő partnerünk folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások területén. Csapatukba keresünk Építésvezető kollégát.

Határidők betartatása és a projektek megfelelő műszaki minőségének biztosítása

Kollégák rendszeres tájékoztatása a munkafolyamatokról

Beszerzők támogatása szükséges műszaki szakanyagok terén

Alvállalkozók koordinálása, folyamatok teljesítésigazolása

Műszaki problémák megoldásában való aktív részvétel

Elvárások / Requirements

Építész vagy építőmérnöki végzettség

Kivitelezésben szerzett 3-5 év tapasztalat

Alvállalkozók pályáztatásában, szerződéskötésben szerzett gyakorlat

Előny:

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes javadalmazás, céges autó magánhasználatra

Kíváló munkakörülmények

Magánélet és munka egyensúlyának biztosítása

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu