energetikus | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
28247 / 29261
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Több vagyunk, mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalak élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakozz az ÉMÁSZ csapatához!

Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. keresi munkatársát Budapestre!

  • Ingatlanok energiamenedzsment feladatainak ellátása
  • Beruházásokhoz kapcsolódó villamosmérnöki feladatok szervezése, tervezése, ütemezése, ellenőrzése
  • Elektromos berendezések pontos felmérésének és nyilvántartásának objektum szintű vezetése
  • Gépek, berendezések felülvizsgálatának ellenőrzése
  • Projektek tervezési, pályáztatási és kivitelezési fázisában való aktív részvétel, műszaki ellenőri feladatok ellátása
  • Karbantartási pályázatok előkészítése, részvétel a beszállítók, alvállalkozók pályáztatásában
  • Korszerűsítési/gazdaságossági elemzések energiatakarékossági szempontok mentén, javaslatok kidolgozása megújuló energia alkalmazására
  • Karbantartási feladatok menedzsmentje (meghatározás, ütemezés, nyilvántartás)
  • Karbantartási nyilvántartási rendszer (FM) szakmai támogatása, karbantartása
  • Hatóságokkal, önkormányzatokkal, szakhatóságokkal való kapcsolattartás
  • Szakterületéhez kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, előírások naprakész ismerete és alkalmazása
  • A szakterületet támogató szoftverek felhasználói szintű ismerete, működtetése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása, betartatása
  • Megbízás alapján az Energiairányítási Rendszer működtetése, koordinálása, ellenőrzése

Elvárások / Requirements

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • LEAN módszertan legalább alapfokú ismerete
  • 4-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office/O365 programok felhasználó szintű ismerete
  • AutoCAD program felhasználó szintű ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítik
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák
  • Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak számodra
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz

Kapcsolattartó / Information