ehs engineer | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
25225 / 25407
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy nagy múltú nemzetközi cég magyarországi leányvállalata, amely innovatív csúcstechnológiai megoldások elismert szállítója. Élen járnak a teljesítményelektronika, a különleges párnázó és tömítőhabok és a nagyfrekvenciás nyomtatott áramkörök terén. Számukra keresünk EHS mérnök kollégát.

Az új EHS mérnök kolléga fő fókuszában a cég EHS rendszerének teljes körű működtetése lesz.

Feladatai részletesen:

  • A magyarországi telephely megfelelésének biztosítása EHS szempontból, mind a jogszabályoknak, mind a vállalat belső szabályinak megfelelően
  • Munkavédelmi kockázatelemzés elkészítése és felülvizsgálata
  • Az esetleges munkahelyi balesetek kivizsgálása, dokumentációja valamint a felmerülő problémák gyökérokának feltárása, ezekre javító és megelőző intézkedések bevezetése
  • Az újonnan belépő és a jelenlegi kollégák EHS oktatása
  • Gyári előírások bevezetése, felügyelete és betartatása
  • Egy olyan EHS rendszer fenntartása és fejlesztése, ami támogatja a munkavállalók részvételét és biztosítja a javaslataik becsatornázását
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a hatóságokkal

Elvárások / Requirements

Az új kollégával szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség releváns területen
  • Gyártó cégnél szerzett 3-7 év tapasztalat EHS területen
  • Folyékony és tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat EHS rendszerek kiépítésében és üzemeltetésében
  • Hatékony szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Önállóság és rugalmasság

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria és éves bónusz
  • Utazási költségtérítés
  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Szakmai kihívások

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu