beszerző mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26385 / 27003
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk harminc éves múltú építőipari vállalat beszerző mérnököt keres

árajánlatok készítésében való részvétel, tárgyalás

kiviteli tervek alapján mennyiség számolás, kalkuláció

kapcsolattartás alvállalkozókkal és beszállítókkal

műszaki egyeztetés a projektvezetővel

Elvárások / Requirements

építő- vagy építészmérnök végzettség

legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat az alábbi területek egyikén: földmunka, útépítés, közműépítés

megbízhatóság, projektszemlélet

kommunikációs angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk / Offer

kihívást jellentő feladatok

családias, barátságos munkakörnyezet

versenyképes juttatás

Kapcsolattartó / Information

Juhász Bianka

bianka.juhasz@randstad.hu