beruházási projekt menedzser | üllő

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
üllő, pest
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
26816 / 27554
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Megbízónk üllői központjába Beruházási Projekt Managert keresünk a tervezés és döntéselőkészítés alatt álló logisztikai központjukba.

A munkakör célja az új ipari logisztikai ingatlan beruházásának teljes körű koordinálása, a projekt megvalósításának felügyelete leginkább műszaki szempontból, valamint a külső és belső partnerekkel való kommunikáció összefogása, összhangban a logisztikai folyamatokkal.

Főbb feladatok:

Beruházói képviselet

Ajánlatkérések, tendereztetés, szerződéskötések

Műszaki egyeztetések

Minőségi megvalósulás ellenőrzése

Engedélyeztetési folyamatok lebonyolítása

Projekt utánkövetés

Változásmenedzsment

Elvárások / Requirements

Ipari létesítmények kivitelezésében és beruházásában legalább 3-5 éves tapasztalat, vagy 2 hasonló megvalósult projekt vezetése

Építész- vagy építőmérnöki diploma

Német vagy angol minimum középszintű nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Előnyt jelent:

Kereskedelemi/logisztikai projektek megvalósításában szerzett tapasztalat

Épületgépészetben és épületvillamosságban való jártasság

Amit kínálunk / Offer

Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrier lehetőség

Komoly szakmai kihívások

Versenyképes juttatási csomag

Vállalati gépjármű, mobiltelefon, laptop

Kulturált munkakörnyezet, színvonalas irodai közeg

Kapcsolattartó / Information

Illés-Tóth Marianna

senior recruitment consultant

marianna.illes-toth@randstad.hu