automatizálási mérnök | tiszaújváros

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
25004 / 6844
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

 Potenciális automatizálási célterületek felkutatása.

 Automatizálási megoldások teljes körű kidolgozása a saját szakterületen belül,

valamint a társosztályok támogatása.

 Megfelelő beszállítói ajánlatok beszerzése az igények, elvárások, specifikációk

alapján; Jóváhagyatások, rendelések lebonyolítása

 Gyártógépek villamos és pneumatikus vezérléseinek teljes körű megtervezése és

megvalósítása

 PLC-k, HMI-k, villamos hajtások, ipari kamerarendszerek, szabályzók, vezérlők

paraméterezése, programozása

 Gépdokumentációk elkészítése

 Gépkarbantartó és üzemeltető személyzet oktatása

 A berendezések üzemeltetése során felmerülő hibaelhárítások támogatása

Elvárások / Requirements

 Villamos- vagy Mechatronikai mérnök végzettség

 Legalább 1 éves gyakorlati tapasztalat PLC és/vagy ipari robotok programozásában

 Jártasság elektromos vezérlőrendszerek tervezésében, kivitelezésében

 Jártasság pneumatikus/hidraulikus rendszerek tervezésében, kivitelezésében

 Angol és magyar nyelvtudás

Előnyt jelent:

 Automatizálási szakirányú végzettség

 TwinCAT 2 és 3 fejlesztőszoftverek ismerete

 MS Visual Studio fejlesztőszoftver és C# vagy egyéb programnyelvek ismerete

 EPLAN villamos tervezőszoftver használata során szerzett gyakorlati tapasztalat

 Ipari robotok programozásában, alkalmazásában szerzett gyakorlat

 Ipari kommunikációs megoldások ismerete alkalmazási szinten (EtherCAT, Profinet,

Modbus TCP/IP)

 Gépbiztonsági irányelvek, szabványok ismerete

 Középszintnél magasabb angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

 Szakmai és személyes továbbfejlődés

 Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

 Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások

 Nemzetközi munkakörnyezet

 Rugalmas munkaidő

 Nyelvi és szakmai képzések

 Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége

Kapcsolattartó / Information

beata.partai@randstad.hu