főagronómus | baja

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
baja, bács-kiskun
álláskategória
Mezőgazdaság
referenciaszám
28730 / 29844
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarország egyik vezető gyorsfagyasztott zöldségek előállításával és csomagolásával foglalkozó partnerünk számára keresünk főagronómus munkatársat, bajai munkavégzéssel.

  • teljes felelősség a termelt nyersanyagok minőségéért és mennyiségéért
  • termelési körzetek kialakítása
  • a növényorvos feladatainak meghatározása
  • növényi nyersanyagok beszerzése, szerződéskötés
  • vetőmag beszerzés és ellátás szervezése
  • a beérkező nyersanyag minősítésének, minőségének és mennyiségének figyelemmel kísérése
  • termelő-szállító partnerekkel való kapcsolattartás
  • prioritásokat meghatározása a termőterületek és a beszállítandó nyersanyagok között
  • felelősségvállalás, valamint irányítás a nyersanyagok betakarítása és beszállítása során
  • a betakarítás megkezdése előtt a termelési helyszínen mintavétel, majd a kapott eredmények kiértékelése

Elvárások / Requirements

  • szakirányú felsőfokú végzettség (agronómus/ agrármérnök növénytermesztési szakirány)
  • középfokú angol nyelvtudás
  • vezetői tapasztalat
  • 5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes jövedelem
  • családias környezet
  • céges autó
  • lakhatási támogatás

Kapcsolattartó / Information

szilvia.kiss@randstad.hu

reka.toth@randstad.hu