pr szakember | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Marketing / PR
referenciaszám
28236 / 29234
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Multinacionális háttérrel, piacvezető jelenléttel bíró Partnerem kommunikációs csapatába egy sajtó és média megjelenésekért felelős PR SZAKEMBERT keresünk.

PR / Sajtó részvétel a márka kampányokon, rendezvényeken, illetve eseti média megjelenéseken, vállalat képviselete

Sajtótájékoztatók, sajtóutak előkészítése és lebonyolítása

Sajtóelemzések, sajtóközlemények készítése

Megjelent cikkek folyamatos nyomon követése

Sajtó dossziék összeállítása

Cég sajtó kapcsolatainak fejlesztése, újságírókkal való napi kapcsolattartás

Az egyes márkák marketing csapatával való szoros együttműködés

Proaktív PR szakmai támogatás a marketing célok elérése érdekében

Elvárások / Requirements

Felsőfokú releváns végzettség (kommunikáció szak / közgazdász)

PR területen szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat

Német vagy Angol aktív erős szintű nyelvtudás

Releváns sajtó és médiakapcsolatok

Előny: újságírói/rendezvényszervezői háttér

Nagyfokú mobilitás

Dinamikus, pörgős személyiség

Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő készség, kreatív gondolkodás, kiváló szervezőkészség

Előny: krízis kommunikációs tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag

Változatos feladatok, folyamatosan új kihívások

Utazási, kapcsolatépítési lehetőségek

Támogató, közvetlen vezető

Hosszú távú szakmai lehetőség

Kapcsolattartó / Information

katalin.bali@randstad.hu