pr-kommunikációs gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Marketing / PR
referenciaszám
25033 / 25198
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Gyakornoki helyet keresel kommunikációs és PR területen, ahol angol és/vagy német nyelvtudásodat is alkalmazhatod?

Szívesen kezdenéd karriered egy vezető autóipari multinál?

Jelentkezz most PR-Kommunikációs gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod karrieredet!

- Sajtószemle

- Kapcsolattartás médiapartnerekkel és ügynökségekkel

- Számlák kezelése, iktatása

- A Kommunikációs és a PR munkatárs munkájának segítése

- Asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

-Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony marketing, kommunikáció vagy PR szakos egyetemi/főiskolai képzésen még minimum 1 évig

-Heti minimum 30 óra munkavégzés

-Stabil angol és/vagy német nyelvtudás

-Erős Office ismeretek, precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

-Fiatalos csapat

-Modern iroda

-Tanulási és fejlődési lehetőség

-Változatos és izgalmas feladatok

-Szakmai gyakorlat igazolása

Kapcsolattartó / Information

Panka Zsidákovits

panka.zsidakovits@randstad.hu