marketing vezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Marketing / PR
referenciaszám
28385 / 29437
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk egy magyar hátterű vállalkozás, mely újszerű mosodai szolgáltatásokat nyújt vállalkozások, de főként magánszemélyek részére. Mottójuk, hogy egy kényelmes és profi környezetben a háztartási munka is élmény lehet.

Stratégiaalkotás

Üzleti igények és stratégia alapján budget tervezése

Márka identitás újragondolása, célkzönség és kommunikációs csatornák újrakalibrálása

Marketing csatornák és költségek meghatározása

Kampány tervezés és nyomonkövetés

Fogyasztói életút megtervezése és fejlesztése; eDM rendszer újragondolása

Ügynökségi tender lebonyolítása

Ügynökségi munka stratégiai szemléletű felügyelete

Marketing automatizáló SW meghatározása

Üzleti adatok monitorozása, eredmények elemzése

Termék/szolgáltatás fejlesztése

Értékesítési számok teljesítése, növelése

Ügyfélkapcsolatok vezetése

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség

B2C szolgáltatás üzletágban szerzett minimum 4-5 éves releváns tapasztalat

Gyakorlat marketing stratégia kialakításában, megvalósításában, piaci igényekhez való folyamatos igazításában

Ügynökségi tender lebonyolításában, ügynökségi munka koordinálásában szerzett tapasztalat

Adatalapú marketingben szerzett gyakorlat

Online és offline marketing aktivitások ismerete, online fókusszal

Gyorsan változó piac megértése, gyors reakciókra való képesség

Csapatvezetési feladatok iránti érdeklődés

Stabil, középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Stabil vállalati háttér

Nyitottság az új és innovatív ötletekre

Újszerű szolgáltatás