marketing specialista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Marketing / PR
referenciaszám
30735 / 32355
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja és most csapatukba keressük új kollégájukat, MARKETING SPECIALISTA pozícióba. A vállalat változatos projektekkel több országban is jelen van, és szinte az ingatlanfejlesztés összes területén aktívak.

Téged keresünk, ha szeretnél egy jól összeszokott, dinamikus és kreatív csapat tagja lenni és rendelkezel marketing területen szerzett tapasztalattal, illetve tárgyalóképes angol nyelvtudással.

  • értékesítést támogató online és offline kampányok kidolgozás
  • marketing és kommunikációs feladatok menedzselése (B2B és B2C egyaránt)
  • ügynökségekkel való együttműködés
  • kapcsolattartás további külső partnerekkel
  • projektek kivitelezése

Elvárások / Requirements

  • marketing területen szerzett min. 2 év tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • office programok megfelelő ismerete
  • csapatjátékosság, agilitás és rugalmasság
  • önállóság és elkötelezettség

Amit kínálunk / Offer

  • modern iroda a XI. kerületben, home office lehetőséggel
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszútávú karrier és szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos, nagy volumenű projektek
  • jól összeszokott, dinamikus csapat

Kapcsolattartó / Information

Nagy Renáta - renata.nagy@randstad.hu