marketing és e-kereskedelmi vezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Marketing / PR
referenciaszám
30547 / 32092
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Online élelmiszer-kereskedelmi partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező Marketing és e-kereskedelmi vezetőt. Amennyiben jártas vagy a webshop-ok, az online és offline marketing világában, ismered az FMCG szektort és van vezetői tapasztalatod, várjuk jelentkezésed!

  • Megtervezi, koordinálja, vezeti és ellenőrzi a vállalat marketing-, reklám- és kommunikációs tevékenységét.
  • Marketing programok tervezése, szervezése és koordinálása.
  • A vállalati célok megvalósításában való aktív közreműködés a marketing eszközök segítségével.
  • Marketing- és kereskedelmi koncepció kialakítása és működtetése, eladás ösztönző programok és kampányok felépítése.
  • A marketingtevékenységgel kapcsolatos adminisztratív eljárások irányítása.
  • A marketingtevékenységgel kapcsolatos költségvetések készítése és kezelése, a rendelkezésre álló erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása.
  • A marketing területen dolgozó kollégák munkájának vezetése, irányítása.
  • A terület képviselete a vállalati működés során.
  • A terület működéséhez szükséges személyi- és tárgyi feltételek biztosítása.
  • Aktív részvétel a vállalati arculat- és imázs kialakításában.
  • Versenytársak marketing- és reklámtevékenységének figyelése, elemzése.
  • Az online kereskedelmi tevékenység folyamatos fejlesztése a webáruházi forgalom növelése érdekében.
  • E-commerce aktivitások koordinációja.
  • A külsős fejlesztői csapatok, ügynökségek (SEO, PPC – Google Ads, közösségi hálózatok) munkájának koordinációja, irányítása, ellenőrzése.
  • A vállalati online platformok (webáruház, közösségi média felületek, hírlevelek) kezelése, fejlesztése, az offline hirdetési felületek koncepciójának kialakítása, működtetése.
  • IT fejlesztések menedzselése és koordinációja.
  • Folyamatos ügyféloldali szolgáltatásfejlesztés, ügyfélélmény javítás, trendfigyelés és elemzés, a jó gyakorlatok átvétele, továbbfejlesztése.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség gazdasági területek valamelyikén.
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat (marketing és e-commerce/webshop működtetés)
  • FMCG piac ismerete.
  • Vezetői tapasztalat.
  • Kereskedelmi folyamatok ismerete.
  • Üzleti szemlélet.
  • Magas szintű MS Office ismeret.
  • Pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés.
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet.
  • Jó elemző képesség.
  • Kiemelkedő problémafeltáró-, problémamegoldó- és szervező készség.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Multinacionális kereskedelmi vállalatnál (láncnál) szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk / Offer

  • felelősségteljes, önálló feladatok
  • komplex munkakör
  • lehetőség a kreativitásra, innovatív ötletekre
  • dinamikusan fejlődő vállalat

Kapcsolattartó / Information

Lenkei Lili -