junior marketing specialista (határozott idejű szerződéssel) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Marketing / PR
referenciaszám
30296 / 31738
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi hátterű partnerünk számára - melynek márkái már nemzedékek óta megtalálhatók a nappaliban, a konyhában, a mosókonyhában és a fürdőszobában is - keressük Marketing specialista kollégájukat budapesti csapatukba.

Amennyiben magabiztosan beszélsz angolul, határozott, motivált és talpraesett vagy, rendelkezel már valamennyi marketing tapasztalattal, és jól bánsz az Excel-lel, akkor ez a lehetőség Neked szól!

És hogy Te mit profitálsz a lehetőségből?
- juniorként és szakmai gyakorlatot szerzett pályakezdőként is lehetőséget kaphatsz felelősségteljes feladatot ellátni
- régiós feladatköröd lesz, így más országok gyakorlataiba is belelátsz majd
- rengeteg szakmai fejlődési lehetőségben lesz részed
- a világ egyik legismertebb márkái közt mozoghatsz
- rugalmas, hibrid munkavégzés vár Rád
- napi szinten használhatod angol nyelvtudásod

  • A központi iránymutatás mentén a céges marketing célok implementálása és kivitelezése
  • Ügynökségekkel való együttműködés (régiós szinten)
  • Csomagolás és design tervezés
  • E-commerce felület, márka weboldalainak és online felületeinek tartalmi frissítése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Betekintés a márkaépítésbe, PR projektekbe és a kreatív fejlesztésekbe

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan Marketing területen
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret, Excel magabiztos használata
  • Proaktív, talpraesett személyiség, kiváló kommunikációs készségekkel
  • Precizitás, tanulni és fejlődni vágyás, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk / Offer

  • Nemzetközi hátterű, stabil cég
  • Mondern munkakörnyezet
  • Szuper csapat, támogató vezetőség
  • Változatos feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Mindkét oldali szándék esetén szerződés hosszabbítási lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Buskó Márta - marta.busko@randstad.hu