tengeri szállítmányozási ügyintéző | vecsés

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
vecsés, pest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
27885 / 28817
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szállítmányozással és logisztikai megoldásokkal foglalkozó partnerünk csapatába keresünk Tengeri Szállítmányozási Ügyintéző kollégát.

  • különböző partnerekkel (hajóstársaságok, fuvarozók, hálózat irodái) való kapcsolattartás
  • ajánlatok bekérése e-mailen, telefonon
  • ügyfelekkel, egyéb hálózati irodákkal napi szintű kapcsolattartás
  • szállítások szervezése, megbízó igényei és a kiadott ajánlat alapján
  • vámkezelési feladatok
  • rendszeres jelentések elkészítése (KPI, stb.)
  • tételek előkészítése számlázásra
  • fejlesztési javaslatok
  • szükség esetén árajánlatok készítése (ár, feltételek)
  • sales csoport támogatása, információáramlás biztosítása

Elvárások / Requirements

  • minimum középfokú végzettség és 3 év tapasztalat tengeri szállítmányozás területén
  • szakirányú képzettség (OKJ)
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

  • stabil, megbízható vállalati háttér és szuper csapat
  • versenyképes juttatások
  • 13. havi fizetés

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu