szállítmányozási ügyintéző | nagytarcsa

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagytarcsa, pest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
27852 / 28751
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk szeretné fiatalos, összeatartó csapatát egy proaktív, lendületes Szállítmányozási Ügyintéző kollégával kiegészíteni.

Nemzetközi feladatok:

  • nemzetközi közúti / légi / tengeri fuvarszervezés
  • EKÁER rendszer kezelése
  • kapcsolattartás az import / export vámcsoportokkal
  • kapcsolattartás a gyártókkal, megrendelések koordinálása
  • beszállítói dokumentumok (számlák, CMR-ek, stb.) ellenőrzése

Belföldi feladatok:

  • készletlisták naprakész ellenőrzése a beszerzéssel
  • rendelések lebonyolításának támogatása
  • rendszeres egyeztetés a pénzüggyel
  • időszaki, helyszíni fizikai leltár a raktárosok segítségével

Elvárások / Requirements

  • minimum középfokú végzettség (szállítmányozási ügyintéző, fuvarszervező vagy logisztikus)
  • hasonló területen szerzett tapasztalat (vámügyintézői feladatokkal kiegészítve)
  • középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • stressztűrés, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • EKÁER rendszer ismerete és használata
  • KSH Intrastat kezelése

Amit kínálunk / Offer

  • stabil munkahely, változatos feladatok
  • fejlődési lehetőségek egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • versenyképes juttatási csomag
  • színvonalas munkakörnyezet, kellemes légkör
  • egészség- és környezettudatos szemlélet
  • saját konditerem és szolárium

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu