raktárvezető | debrecen

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
debrecen, hajdú-bihar
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
29098 / 30290
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Hajbú-Bihar megyei épületgépészeti rendszerek üzemeltetési, kivitelezési és szervizelési feladatait ellátó partnercégünkhöz keresünk raktárvezető kollegát.

  • Raktárgazdálkodás megvalósítása.
  • A raktárban dolgozó raktáros, raktáros-anyagbeszerző munkakörben dolgozók közvetlen irányítása.
  • A cég víz, gáz csatorna, szellőzés, hűtés, fűtés, illetve egyéb tevékenységeihez, működéséhez szükséges anyagok, szolgáltatások beszerzése, illetve beszereztetése.
  • Beszerzett anyagok raktározása, nyilvántartásba vétele, vagyon és állagmegóvásuk biztosítása.
  • Gépek eszközök nyilvántartása. Évi egyszeri leltározás elvégzése, a leltár bizottsággal való szoros együttműködés, eltérésekre igazoló jelentés elkészítése.
  • A raktárkészlet optimalizálása, pontos, gyors, szakszerű anyagmozgás és raktározás megvalósítása.

Elvárások / Requirements

  • Épületgépészeti anyagismeret
  • Érettségi bizonyítvány
  • Logisztikai és szállítmányozási ügyintézői képesítés
  • Belsőégésű motorral működő villástargonca vezetésére jogosító bizonyítvány
  • Beszállítókkal segítőkész, rugalmas és korrekt együttműködés

Amit kínálunk / Offer

  • Debreceni munkavégzés
  • Egy műszakos munkarend
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények és infrastruktúra
  • Felelősségteljes munkakör
  • Laptop, telefon
  • Bónusz lehetőség évi két alkalommal

Kapcsolattartó / Information

Huszárszki Dorina

dorina.huszarszki@randstad.hu