ocean freight manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
26367 / 26981
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk keresi szállítmányozási vezető kollégáját, akinek a főbb feladatai az alábbiak lesznek:

  • A tengeri szállítmányozással foglalkozó csapat munkájának összefogása, koordinálása
  • Célkitűzések, költséghatékonyság elérése
  • Munkavállalók teljesítményének felügyelete, értékelése, képzésekben való részvétel
  • Folyamatok optimalizálása, adott esetben azok kialakítása
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, ügyfélkör bővítése

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség minimum 5 év tengeri szállítmányozás területén illetve vezetői pozícióban szerzett tapasztalattal
  • Microsoft Office programok ismerete, használatában való jártasság
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Motivációs készség, határozott kiállás, empátia, következetesség
  • Problémamegoldás, példamutatás készsége

Amit kínálunk / Offer

  • Modern, attraktív munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés illetve béren kívüli juttatások
  • Kihívásokkal teli szakmai tevékenység egy nemzetközi vállalatnál
  • Különböző belső folyamatok kialakításában való garantált részvétel

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu